Pozdrav svim clanovima

dijanadijana

Pozdrav svim clanovima

PostPostao/la dijanadijana » 30 stu 2014 18:04

Postovanje svima,
od danas
dijanadijana nije vise moderator na ovoj igri. Tako da sve svoje probleme i nejasnoce morate iznositi administratoru a najbolje putem podrske. :D

Iz najbolje namere sam ovde 2 godine s vama, ali ocigledno je da mene mnogi krive za mnoge stvari u ovoj igri. :(

Nikada nisam imala uticaj niti uvid u bilo koji deo igre, niti pristup niti uvid u saradnju podrske i upjersa. Sve mane koje ova igra ima, kao i vase probleme predocavala sam administratoru i tu se moj uticaj na bilo sta zavrsavao. Za sve za sta ste uskraceni u ovoj igri ne snosim ni za delic krivicu. 8-)

Eto osetila sam se duznom pozdraviti se s vama, jer ipak toliko vremena a vecina i dosta novaca utrosismo na ovo. :shock:

Znam da ce se neki beskrajno radovati ovome :lol: ali ipak mislim da najradosnija trebam biti ja i to iz razloga sto skidam sa sebe ljagu da sam odgovorna za bilo sto, a pogotovo konstantno ne resavanje nasih problema kao sto su uplate ili nacini i vrednosti uplata iz Srbije i BIh....... :roll: Cak ni na ovom forumu nismo uspeli dobiti bilo sta tipa avatara ili nekih mnogo boljih smajlica....

Ako ste stigli u citanju dovde hvala Vam. Srdacno vas sve pozdravljam i zelim svima kao i sebi da sto pre pobegnu od ove igre...... Vreme, a i novac moze se mnogo bolje iskoristiti!!!!

Puno najlepsih pozdrava svima!!!!!!!!!!!!!!!
Rešenje problema leži u nalaženju onih koji će ga rešiti.

tomislav

Re: Pozdrav svim clanovima

PostPostao/la tomislav » 30 stu 2014 19:13

Draga Dijana,

Od srca ti želim sve najbolje, ukoliko mogu kako pomoći, znaš gdje me pronaći.
Također zahvaljujem na svemu učinjenom do sada.

Lp,