Zimsko natjecanje-komentarisanje

Niknn

Zimsko natjecanje-komentarisanje

PostPostao/la Niknn » 15 sij 2016 21:39

Zelim da uputim veliku zalbu upjers Timu povodom vodjenja natjecanja koja nisu fer i vrse diskriminaciju, kao i ostale stavke:
1. Nije se moguce prijaviti za 2 uzastupna natjecanja ako smo osvojili nagadu. Zasto? Jel smo mi krivi sto imamo smisla za dekoracije, zbog cega se zove NATJECANJE ZA NAJLEPSI ZOO ako ce osvojiti neko ko slika svoje ograde i samo tamo postavi?
2. Kakve veze ima sto smo osvojili nagradu u prethodnom, upjer prilikom odabira ne mora znati koji je ciji zoo i to ne mora uticati na odabir zoo-ova koji ce u finale.
3. Broj prijavljenih takmicara, kao i u proslom mozda 6-7 nije uslo u to finale a sada, svi su u finalu cak ce i ostati nagrade nedodeljene jer nema dovoljno za finale, ajde ima jos vremena nekih 2,3h ali nije bitno konkurencije nema. I sta sad mene treba da zanima sto nekog mrzi da postavi ili ga ne zanima a ja zelim ucestvovati i osvajati nagrade bez obzira da li sam vec osvoji.
p.s. Igram ja tenis, osvajam sve najbolji sam, i organizator kaze: E brate, ne mozes da ucestvujes nema ko da te pobedi! Ma kako da ne!

Sve je ovo po najvise zbog toga sto nisu od pocetka mogucnosti prema svima iste kao sto se tice nagrada prilikom kupovine dija, sad je uvedeno posle 6 godina i sad ja molim i kopam da sakupim armadilo gustera dok ga neko ima jos od 2010. godine. Toliko da ne duzim! Hvala!

cupavi

Re: Zimsko natjecanje-komentarisanje

PostPostao/la cupavi » 16 sij 2016 09:49

1. Dobro jutro :D
1.2. Fino si složio ovaj prigovor: boje, velika slova i to bas lijepo izgleda.
1.3. Zašto nagradu ne mogu osvojiti igrači koji su je osvojili u prošlom takmičenju? Zato jer Upjers želi dati priliku igračima koji nisu "toliko nadareni" za dekoriranje, no ipak sudjeluju i trude se. Lijepo je boriti se za sebe, ali mislim da povremeno treba pomisliti i na druge igrače koji možda s jednakom željom za pobjedom prilažu svoje slike.

Ono što me zaista fascinira su vječni prigovori i nezadovoljstvo. Vjerojatno bih pao u nesvjest da netko napiše kako je sretan s nagradom u prošlom natjecanju (pa čak i ako je napravio 50 računa na forumu kako bi izglasao što višu poziciju) i kako je vrijeme da netko drugi bude tako sretne ruke. Jer naravno u slijedećem natjecanju igrači iz jesenskog natjecanja opet se mogu takmičiti gdje će opet moći pokazati svoje umijeće dekoriranja.

2. Upjers MORA ZNATI koji je čiji zoo, koliko je tko puta sudjelovao što je osvojio i na koji način i još mnogo toga, iako nije presudno za odluku kojih će 10 slika ući u ući izbor Upjers mora SVE znati. Zašto? Zato!

Sve je ovo po najvise zbog toga sto nisu od pocetka mogucnosti prema svima iste kao sto se tice nagrada prilikom kupovine dija, sad je uvedeno posle 6 godina i sad ja molim i kopam da sakupim armadilo gustera dok ga neko ima jos od 2010. godine.

Ovdje bih se u potpunosti 100% složio s tobom! No ipak jako je važno znati da nikako nije razlog za tu situaciju bio Upjers već naši partneri preko kojih se vrši uplata. Na njima je bilo da odluče koje će države i kako vršiti uplatu. Rekao bih da je to sve politika. Naravno to je uzrokovalo veliku nejednakost među igračima s različitih područja što naravno nije fer. A da li zaista treba krivit Upjers za to? Nikako, dapače sve ovo vrijeme Upjers se trudio izjednačiti mogućnost kupovine u svim područjima što je u konačnici i uspio. Nažalost rijetki ljudi će to prepoznati kao nešto pozitivno, radije se ističe sve ono negativno. Upjers je uvijek na strani svojih igrača i nastoji ih zaštititi i omogućiti što više za što manje! Većina igrača već zna da na drugim područjima dijamanti, te poklon uz njih košta više! Npr. Na drugim serverima je potrebno kupiti 100 dijamanata kako bi se dobila bonus životinja, a čak 200 dijamanata kako bi se dobile 2. No, to nitko neće spomenuti, jer je pozitivno!
U svakom slučaju mogu ti reći da ćeš uskoro imati priliku pokazati opet svoj vrt i osvojiti neku nagradu. Kako nam budu stizali topliji dani tako će se bližiti i nova nagradna igra! Do tada, pokušaj ostati hladne glave i spreman na DIJELJENJE :-)
Necu zaključavat slobodno komentirajte ja sam objasnio kako stvari stoje to je dovoljno!
slika
Za pomoć klikni OVDJE

sandolina

PostPostao/la sandolina » 16 sij 2016 11:36

aaaa jeeeeeeeeees fali tih hvala svima u zivotu pa ih tesko dijele :mrgreen: kao i upjers dijamante

ovako zbori prava antiupjersica :D

spamerica

PostPostao/la spamerica » 16 sij 2016 12:00

Zakasnila na natjecaj. Koga okriviti? upjers forum, logicno. smrc smrc
Nisam jedina koja se nije uspjela registrirati. Pohvale onima koji uspiju napraviti xxl profila iz gornjeg teksta.
HVALA podrsci na pomoci?