Zdrav razum

LovreD

Zdrav razum

PostPostao/la LovreD » 02 vel 2013 16:39

Pozdrav, igram već tri mjeseca i prihvatio sam pravila ove igre u startu kakva god bila i nastavio sam idalje igrati. Volio bih je i nastavit igrat. Nažalost ponukan aktualnim događajima moram dati svoj obol ovim nelogičnostima. Prvo smatram da bi svi trebali krenuti od sebe, pa tako i moderatori igre. Ne vidim logiku da se ne može preko jednog kompjutera/laptopa imati više računa? Ako je to već i problem zašto moderator ne uvede da se sa jedne računalne adrese samo može imati jedan račun? Riješili bi sve ove probleme i ne bi imali potrebu prozivati druge na savjest. Kako uopće dokazati da neko zloupotrebljava mogućnost više računa?? Nadalje, pa zar i sam zakon ne propisuje, u stvarnom svijetu, da je rok za prijavu par dana od dana spoznaje da se nešto dogodilo? Imali smo Božićno natjecanje, vama je korisnik posla dvi različite slike sa istog računa i mislim da ste ga čak i nagradili, kako je to moguće?? Kako je moguće da date Dijani nagradu, zar vas to ne podsjeća na povlašteni položaj kada i sami priznajete da ima određene funkcije unutar igre, zar to nije sukob interesa? Najviše šta me živcira nije ništa od ovog, nego to šta me zadnjih tjedan dana ovaj zološki pravi moronom! Ako uzgajam dnevno tri životinje od kojih u prosjeku svaka ima mogućnost uzgoja 20% u prijevodu bi značilo svakih pet dana da će se uzgojit. Kako je moguće da su unatoč tom postotku apsolutno neplodne?? Kad sam sagradio uzgoj ima sam po 11 mladunčadi sličnih uzgojnih mogućnosti u nekim trenutcima, a sada jedva 1-2...pa di je ta matematika otišla??

tomislav

Re: Zdrav razum

PostPostao/la tomislav » 03 vel 2013 17:15

Sve upite i zdrav razum možete me upitat na podršci ili pm.

Lock